fbpx

Malowanie proszkowe wstępuje na wyższy poziom zaawansowania! Na rynku pojawiły się bowiem farby proszkowe, dzięki którym będziesz mógł rozświetlić swoje mieszkanie i to bez użycia lamp 🙂 Dzięki tej nowości masz szansę zmniejszyć zużycie prądu, a także zaoszczędzić na rachunkach za energię. Więcej na ten temat przeczytasz w dalszej części artykułu.

Farby proszkowe rozjaśniające wnętrze

Rynek malowania proszkowego rozwija się błyskawicznie, a jego przyszłość maluje się w pięknych kolorach. Firmy, które zajmują się na co dzień tą technologią prześcigają się w proponowaniu nowatorskich rozwiązań. Przykład?

farby proszkowe do wnetrzDoszły nas słuchy, że jeden z czołowych producentów farb proszkowych ma w planach wypuścić na rynek specjalne farby proszkowe. Na czym polega ich wyjątkowość? Otóż farby te posiadają bardzo praktyczną właściwość, ponieważ dzięki mocno odbijającej światło powłoce nawet w ciemnym pomieszczeniu powodują nastanie jasności! 🙂

Ta niecodzienna cecha produktu sprawi, że będziemy potrzebować mniej energii do oświetlenia mieszkania, a co za tym idzie – zapłacimy niższe rachunki za prąd. Brzmi zachęcająco? My też już nie możemy się doczekać, kiedy nowe farby proszkowe trafią w obieg!

Musimy się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ nowatorski produkt jest aktualnie w fazie testów przeprowadzanych w Wielkiej Brytanii. Jak dotąd jakość odbijających światło farb oceniali wytwórcy oświetlenia z Ameryki Północnej oraz z Chin. Zgodnie stwierdzili oni, że produkt jest skuteczny, dlatego z pewnością będzie stanowił istotny element efektywnych systemów oświetlenia przyszłości.

Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się na rynku nowych farb proszkowych. Naszym zdaniem to będzie prawdziwa rewolucja na rynku malarskim. Od tej pory będzie już można malować nie tylko elementy wystroju wnętrz, ale również całe wnętrza! Kto wie, może ekipa z naszej krakowskiej lakierni rozszerzy wówczas zakres działalności o nowe usługi? 😉 Zobaczymy!

Tymczasem zapraszamy do skorzystania z tradycyjnych usług malowania proszkowego w Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.