fbpx

Święta tuż za rogiem. Jeśli należysz do typu ludzi, którzy prezenty dla najbliższych kupują na ostatnią chwilę, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji na niebanalny podarunek. Dzięki malowaniu proszkowemu, prezenty te z pewnością będą służyć obdarowanym bardzo długo.
prezenty malowane proszkowo1. Eleganckie ozdoby do domu

Czy ktoś z Twoich bliskich właśnie przeprowadził się do nowego mieszkania? A może jest wielbicielem dodatków aranżacyjnych? Jeśli tak, to wszelkiego rodzaju metalowe, drewniane, a nawet szklane dekoracje wnętrz to znakomity pomysł na świąteczny prezent. Szczególnie, jeśli dekoracja ta została wykończona z pomocą farb proszkowych. Stelaż, karnisz, stylowy mebel lub gadżet pomalowany proszkowo to gwarancja solidności i długotrwałej przydatności.

2. Ceramiczne cudeńka

Dobrym pomysłem na prezent dla bliskich jest również własnoręcznie wykonane naczynie lub figurka z ceramiki. By nadać im wyjątkowego charakteru, warto sięgnąć po technologię malowania proszkowego przy wykończeniu. Tak przygotowany spersonalizowany prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i pozostanie na niej na długo!

3. A może sprzęt elektroniczny lub AGD?

Pralka, mikrofalówka, laptop – któż nie marzyłby o tym, by znaleźć taki prezent pod choinką? Okazuje się, że prezenty te również mają sporo wspólnego z malowaniem proszkowym. Z uwagi na coraz szersze zastosowanie, wykorzystuje się również do krycia części elektronicznych i AGD.

4. „Małe co nieco” dla kierowcy

A jeśli w gronie Twoich bliskich znajduje się zapalony kierowca, z pewnością największą radość sprawisz mu, kupując gadżet związany z motoryzacją. A tym, którzy cenią sobie ekstrawagancję również w święta, proponujemy bardziej odważny prezent: np. nowe felgi 😉

Nieważne jakimi prezentami obdarujecie swoich bliskich, najważniejsze, byście byli razem. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam ciepłej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, wesołego biesiadowania i wszystkiego co dobre w nowym roku!