fbpx

Renowacja felg powinna być poprzedzona profesjonalnie przeprowadzonym piaskowaniem. Co zrobić, by zabieg ten przyniósł jak najlepsze efekty? O tym poniżej.

Piaskowanie felg – najlepiej w piaskarkach

W piaskowaniu felg są wykorzystywane różne urządzenia, m.in. pistolety i piaskarki. Warto jednak zaznaczyć, że wyższą jakość piaskowania można uzyskać z piaskarek. Spośród nich najlepiej postawić na piaskarki kabinowe. Umożliwiają one przeprowadzenie piaskowania w szczelnych komorach, które skutecznie zapobiegają przedostawaniu się osadów i zabrudzeń. Piaskowanie felg z pomocą piaskarki kabinowej przynosi szczególnie dobre efekty z uwagi na działanie filtrów oczyszczających oraz zasysających ścierniwo, które zostało wykorzystane do oczyszczenia powierzchni aluminium.

Jak piaskować, by było dobrze?

Kluczem do skutecznego piapiaskowanie felg Krakówskowania jest odpowiedniej jakości piasek, ponieważ tylko przy pomocy dobrze dobranego ścierniwa jest możliwe precyzyjne oczyszczenie felgi. Jeśli na tym etapie zostanie popełniony błąd, dalej podejmowane czynności nie przyniosą spodziewanych efektów. Piaskowanie felg jest zatem niezbędnym wstępem do malowania proszkowego, dzięki któremu felga zyska finalny szlif, estetyczny wygląd i wysoką wytrzymałość na korozję.

Jeśli chcesz skorzystać z usługi piaskowania felg oraz ich malowania proszkowego, zapraszamy do naszej lakierni w Krakowie! Oferujemy szeroki zakres wysokiej jakości usług, przeprowadzanych przez doświadczonych fachowców. Efekty ich dotychczasowych działań można podziwiać w naszej galerii, a także na naszym fan page’u na Facebooku oraz kanale You Tube. Zapraszamy!