fbpx

Co zrobić, kiedy zabezpieczenie antykorozyjne uległo uszkodzeniu, a felga została zajęta przez rdzę? Jest na to sposób!

Piaskowanie felgi potrafi zdziałać cuda

Czarny mat felga moto lakier piaskowanaKażdą felgę prędzej czy później dotyka problem rdzy. Wydawałoby się, że w takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wymiana i zakup nowego, kosztownego kompletu felg. Na szczęście nie jest to konieczne. Z pomocą przychodzi bowiem piaskowanie – metoda czyszczenia powierzchni, dzięki której skutecznie pozbędziesz się ognisk korozji. Nie da się ukryć, że jest to zajęcie czaso- i pracochłonne, które wymaga posiadania specjalnych umiejętności oraz sprzętu. Z tego względu warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych warsztatów, które wykonają piaskowanie profesjonalnie i bez błędów.

Czytaj więcej: Piaskowanie w Krakowie

Piaskowanie – jak to działa

By skutecznie usunąć rdzę z powierzchni felg, korzystamy z wysokociśnieniowego sprzętu do usuwania powłok oraz ze ścierniwa o różnej gradacji, co pozwala na uzyskanie wzorowych efektów. Po zakończeniu zabiegu felga jest doskonale przygotowana do przeprowadzenia dalszych zabiegów.

Piaskowanie felg i nie tylko

Warto zaznaczyć, że w naszej lakierni proszkowej w Krakowie możesz wygładzić i oczyścić nie tyko felgi, ale także inne powierzchnie. Piaskujemy bowiem również elementy drewniane, takie jak: meble deski czy elementy wystroju wnętrz. Na swoim koncie mamy również piaskowanie wykorzystywanych wokół domów kamieni (głównie granitu i marmuru) – nadanie im powierzchni antypoślizgowej sprawia, że domownicy mogą się po nich swobodnie poruszać bez ryzyka wystąpienia niebezpiecznych poślizgnięć.