fbpx
Malowanie proszkowe krakow

 

Lakierujemy proszkowe zarówno pojedyncze elementy jak i całe serie. Posiadamy nowoczesną kabinę lakierniczą oraz piec z termoobiegiem.

Wymiary robocze pieca: 3.0m długości, 1,80m wysokości, 1,2m szerokości. Jesteśmy w stanie w krótkim terminie zrealizować zamówienie na malowanie proszkowe elementów przemysłowych, kształtowników oraz indywidualnych projektów przygotowanych na indywidualne zamówienia.

Malowanie proszkowepoprzedzane jest procesem chemicznym dzięki czemu wykonana powłoka lakiernicza charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz wytrzymałościa na czynnika mechaniczne oraz atmosferyczne..

Nowoczesna kabina lakiernicza pozwala naszą ofertę skierować do bardzo wymagających Klientów. Malujemy zarówno małe, średnie jak i stosunkowo duże elementy. Wykonujemy usługi w zatesie zarówno konstrukcji stalowych jak i aluminiowych.

zzOdwroconzPoprawionyPiec lakiernia proszkowaSTELCOJesteśmy w stanie realizować również pojedyncze zlecenia zgodnie z preferencjami oraz wytycznymi klientów. Każde zlecenie wykonywane jest z dużą dokładnością oraz starannością.

Dysponujemy szeroką gamą farb proszkowych (Tiger, IGP, Axon Nobel, Pulverit, Pulver, Arsonsisi). Są to farby fasadowe, strukturalne(drobna i gruba struktura), farby gładkie (od matu do połysku). Posiadamy farby do felg aluminiowych oraz stalowych.

Wykonujemy usługi również z proszków dostarczonych przez klienta.

Realizujemy niewielkie serie oraz pojedyncze elemnty zgodnie z wytycznymi klientów. Realizacja takich zleceń wykonywana jest zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.