fbpx

Chcesz odnowić karoserię auta, felgi, ramę roweru, ogrodzenie, meble ogrodowe lub inne elementy metalowe i nie tylko? Skorzystaj z oferty doświadczonej firmy, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie piaskowania i malowania proszkowego. Poznaj ofertę firmy Stelco, która działa na terenie Krakowa i okolic.

Malowanie proszkowe wg Stelco

malowanie proszkowe krakowStelco działa na terenie Libertowa położonego ok. 10 km pod Krakowem. To tu znajduje się nasza ślusarnia oraz lakiernia proszkowa, w której korzystamy z nowoczesnej linii. Na niej malowane elementy są czyszczone, malowane, a następnie utwardzane w specjalnym piecu w temperaturze dopasowanej do poszczególnych rodzajów farb. Wszystko to pod okiem naszych doświadczonych ekspertów. Powłoki farby nakładane są z zastosowaniem technologii elektrostatycznej. Korzystamy z myjek natryskowych, fosforanowana żelazowego, a do przemieszczania elementów wykorzystujemy transport podwieszany.

Malowanie proszkowe: co nas wyróżnia?

Firma Stelco może się pochwalić licznymi realizacjami. Jedną z nich jest przygotowanie lamp na Światowe Dni Młodzieży z wykorzystaniem technologii cięcia stali. Bo choć Stelco specjalizuje się w malowaniu proszkowym, to wykonuje również szereg usług z zakresu obróbki metali, piaskowania, śrutowania, regeneracji felg czy cięcia plazmą. To, co nas wyróżnia na tle firm o podobnym profilu to: konkurencyjne ceny, szybka realizacja zleceń, elastyczność i dostosowanie do preferencji Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!