fbpx

Zbliża się koniec roku 2016. To świetny moment na podsumowania i postanowienia noworoczne. Jaki był ten rok dla firmy Stelco? Jakie sukcesy osiągaliśmy w obszarze malowania proszkowego? Co zamierzamy osiągnąć w kolejnym roku? O tym dowiesz się z niniejszego materiału.

Nasze realizacje – podsumowanie mijającego roku

malowanie proszkowe KrakówRok 2016 był dla nas pomyślny z wielu względów. Udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów oraz zleceń, których efekty można było podziwiać również w przestrzeni publicznej! Na naszym koncie jest np. cięcie stali, która posłużyła do skonstruowania lamp na Światowe Dni Młodzieży, odbywające się w tym roku w Krakowie. W tym roku zadbaliśmy również o poszerzenie oferty, co zyskało aprobatę wielu naszych Klientów. Efektem naszych prac są nowe wzory i kolory farb, które wykorzystujemy w malowaniu proszkowym. Nie można tu nie wspomnieć o tym, że w ostatnim roku w naszym zakładzie pojawiła się możliwość pokrywania felg samochodowych dwoma kolorami! Felgi DuoColor to bardzo rzadko spotykana usługa, która stała się u nas prawdziwym hitem.

Jakie mamy plany na przyszłość?

Choć mijający rok obfitował w wiele sukcesów, nie zamierzamy osiadać na laurach. Naszym celem jest stałe poszerzanie i doskonalenie wachlarza usług, zarówno w zakresie, jak również cięcia stali, piaskowania, etc. Ponieważ stale ubogacamy nasze wyposażenie i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami z branży, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość przeprowadzonych przez nas prac. Serdecznie zapraszamy do współpracy, zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy! Do zobaczenia w nowym, 2017 roku! 🙂