fbpx

Wraz z początkiem roku, wielu z nas planuje zmienić coś w swoim życiu i otoczeniu – nowy rok sprzyja nowym przedsięwzięciom. Wśród kierowców i miłośników motoryzacji, takim przedsięwzięciem może być np. odnowienie auta, które można przeprowadzić szybko i niedrogo za pomocą malowania proszkowego.

Samochód jak nowy, dzięki malowaniu proszkowemu

malowanie proszkowe samochoduDzięki nowoczesnej i skutecznej technologii malowania proszkowego, jest możliwe odnowienie wszelkich metalowych elementów samochodu – z karoserią i felgami na czele. Z uwagi na szeroki wachlarz dostępnych kolorów farb oraz bogactwa efektów specjalnych, jakie można dzięki nim uzyskiwać – technologia ta cieszy się coraz większą popularnością w przemyśle motoryzacyjnym. Malowanie proszkowe umożliwia skuteczne pokrycie metalowej powierzchni samochodu nowym kolorem, przy okazji zabezpieczając ją przed szkodliwymi skutkami korozji. Dzięki temu, mimo swoich lat, Twój samochód wygląda jak nowy i będzie Ci służyć jak nowy – przez wiele kolejnych lat.

Gdzie odnowić samochód – najlepsza lakiernia proszkowa

Kraków jest miastem, w którym masz szansę odnowić swój samochód: jego karoserię, felgi i wszystkie inne elementy metalowe jego konstrukcji. Jest to możliwe w malarni Stelco, znajdującej się przy ul. Góra Libertowska 3. Zakład jest wyposażony w profesjonalny osprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko, sprawnie i fachowo odnowią Twój samochód. Zrób sobie prezent na początek nowego roku – spraw sobie nowe auto… bez kupowania nowego auta! Zaoszczędź i odnów samochód w lakierni proszkowej. Zapraszamy!