fbpx

Jeśli posiadasz auto służbowe, którego felgi pozostawiają wiele do życzenia, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko skierować swoje kroki do najbliższego warsztatu, by wykonać regenerację felg. Kraków to jedno z miast, w którym uda Ci się to zrobić szybko, niedrogo i skutecznie!

auto służbowe regeneracjaSamochód służbowy to przywilej i obowiązek

Posiadanie samochodu służbowego niesie pracownikowi szereg korzyści: od wygody poruszania się aż po prestiż samego posiadania takiego auta. Wiąże się z tym jednak również szereg obowiązków, do których należy zaliczyć naprawa samochodu, kiedy jego części ulegną uszkodzeniu.

Naprawa felg w samochodzie służbowym

Niedoskonałości polskich dróg, zaniedbania w pielęgnacji czy nadmierna eksploatacja mogą skutkować różnymi uszkodzeniami auta. W takiej warunkach należy szczególnie zadbać o felgi. Kiedy dostrzeżesz pierwsze symptomy korozji lub innych niepożądanych zjawisk na powierzchni elementu, nie zwlekaj ze zgłoszeniem się do odpowiedniego warsztatu! Musisz pamiętać, że za szkody wywołane przez siebie, będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni – są jednak miejsca, w których napraw dokonasz sprawnie i tanio.

Regeneracja felg w Krakowie

Kierowcy, który zamieszkują terytorium i okolice Krakowa śmiało mogą kontaktować się w razie problemów ze specjalistami z naszej lakierni proszkowej. Dzięki naszemu doświadczeniu, rzetelności i doskonałej jakości sprzętom, skutecznie „postawimy Twoje felgi na nogi”, byś mógł nadal cieszyć się pełnią funkcjonalności swojego służbowego auta. Pracujemy na pełnych obrotach i za rozsądną cenę – przekonaj się sam! Zapraszamy!