fbpx

O tym, że malowanie proszkowe przewyższa tradycyjne technologie pod wieloma względami, pisaliśmy już TU. W niniejszym artykule udowodnimy, że powłoki proszkowe wygrywają z farbami proszkowymi również jeśli chodzi o efekty specjalne. I to jakie efekty specjalne! Czy wiesz, że… powierzchnia Twojej felgi może się mienić niczym kameleon lub zachwycać efektem krokodylej skóry?

Na czym polega fenomen farby proszkowej typu kameleon?

farby proszkowe kameleonNajwiększym atutem farb proszkowych z efektem kameleona jest ich wyjątkowa i niespotykana prezencja – farby te bowiem cudownie mienią się w promieniach słońca, zachwycając szeroką gamą kolorów od zieleni, poprzez fiolety, szarości, antracyty aż do czerni. Dzięki takiemu efektowi felgi bądź inne pomalowane elementy przykuwają wzrok, budząc zachwyt, podziw, a w przypadku innych kierowców – również delikatną zazdrość. Kto ma felgi z efektem kameleona, ten króluje na ulicach! Od pewnego czasu z farb Goblin kameleon można również skorzystać w naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Efekty naszych prac z nowym produktem możecie zobaczyć w naszym materiale na YouTube.

Krokodyl w Twoim garażu, czyli kilka słów o farbach z efektem skóry krokodyla

Malowanie proszkowe, które owocuje krokodylą powierzchnią samochodowych felg to efektowny sposób, by nadać elementom oryginalnej i niespotykanej prezencji. By jednak osiągnąć taką dekorację, należy zadbać o odpowiednie warunki aplikacji – ważna jest nie tylko temperatura aplikacji, ale również szybkość nagrzewania elementu i grubość powłoki. Oprócz nietypowej prezencji powłoka z efektem krokodylowym charakteryzuje się dodatkowo wysoką odpornością na działanie trudnych warunków atmosferycznych, substancji chemicznych oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Zarówno farby proszkowe kameleon, jak i malowanie proszkowe z efektem krokodylej skóry to znakomity sposób, by nadać felgom i innym elementom niecodziennej prezencji, nie tracąc przy tym wybitnych właściwości. Z malowania za pomocą farb z efektami skorzystasz w naszej lakierni przy u. Góra Libertowska 3 w Krakowie. Zapraszamy!