fbpx

Z czasem każdy kierowca rejestruje niepokojące zmiany w swoim aucie, np. to, że felgi coraz mniej przypominają piękne modele sprzed kilku lat – są podniszczone, już nie błyszczą, a co więcej, na ich powierzchni widać już ślady rdzy. Co w takiej sytuacji zrobić? Są dwa wyjścia. Jakie? O nich przeczytasz poniżej.

felgiKiedy regeneracja felg?

Każda felga, która odwiedza naszą lakiernię w Krakowie jest najpierw poddawana przez nas gruntownej analizie. Nasi fachowcy oceniają stan uszkodzenia elementu – nie każde zniszczenie można bowiem naprawić. Jeśli jednak felga „rokuje” przystępujemy do opracowania optymalnego procesu jej regeneracji. W ramach usługi prostujemy felgi, toczymy fronty, spawamy, a na koniec malujemy proszkowo elementy. Dzięki tym zabiegom felgi prezentują się nienagannie i estetycznie – prawie tak samo jak w czasach swojej nowości. Jeśli chcesz przywrócić felgom dawną kondycję, zapraszamy do naszej lakierni w Krakowie!

Kiedy jest konieczna wymiana felg?

Są jednak chwile kiedy nic już nie jest w stanie pomóc zniszczonym felgom. Bywa, że uszkodzenia felgi są tak zaawansowane, że w żaden sposób nie można jej przywrócić świetności. Wtedy jedyne, co pozostaje to zakup nowego elementu, pamiętając o tym o jednym, ważnym szczególe, czyli o tym, że każda wymiana felg pociąga za sobą również wymianę śrub. Przy zakupie nowych felg, warto również zastanowić się, które z nich są lepsze, np. zimą – aluminiowe czy stalowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, które z tych rozwiązań powinieneś wdrożyć w przypadku swojego samochodu, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu: 731 290 490 lub napisz maila: biuro@stelco.pl. Zapraszamy również do wizyty w naszym warsztacie przy ul. Góra Libertowska 3 w Krakowie. Do zobaczenia! 🙂