fbpx

Mistrzostwa świata w piłce nożnej od ponad 2 tygodni przyciągają przed telewizory mniej i bardziej zagorzałych fanów futbolu. Niektórzy z nich tak mocno przeżywają mecze, że w przypływie emocji dewastują swój sprzęt TV. Istnieje jednak sposób, by utrudnić tego rodzaju destrukcyjne odreagowywania. Pomocny może się okazać uchwyt na telewizor wykończony w technologii malowania proszkowego.
Czytaj także: Dlaczego farby proszkowe są lepsze?

Zamiast wyrzucać – powieś

uchwyt malowany proszkowoWielu kibiców odreagowuje przegrany mecz ulubionej drużyny agresją. W zależności od tego, gdzie się akurat znajdują, w ruch idą krzesełka na stadionie, przystanki autobusowe, a nawet… ich własne telewizory. Tym ostatnim „wypadkom” można jednak na szczęście zapobiec. Wystarczy, że odbiornik zawiesisz na specjalnym uchwycie, który utrudni rozjuszonemu kibicowi dokonanie aktu przemocy. Dodatkowo, by ukryć wszelkie ślady ewentualnych prób, warto postawić na uchwyty, które zostały pomalowane proszkowo.

Uchwyty malowane proszkowo – jakie zalety?

Malowanie proszkowe to technologia o wszechstronnym zastosowaniu. Elementy pokryte farbami proszkowymi znaleźć można w lotnictwie, przemyśle meblarskim, budownictwie, a także w elektronice. Z ich pomocą pomalujesz również uchwyty do telewizorów, a zalety tego rodzaju wykończenia docenisz również, jeśli nie masz w domu rozjuszonego kibica. Malowane proszkowo uchwyty pozostają w nienagannym stanie przez cały okres użytkowania. Dzieje się tak ponieważ powłoka proszkowa jest odporna na rożnego rodzaju uszkodzenia, a także na szkodliwe działanie wilgoci i innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu uchwyt jest w stanie wytrzymać zarówno emocje rozwścieczonego kibica, jak i różnego rodzaju działania związane z przeprowadzką czy remontem.

Gdzie pomalować proszkowo uchwyt?

Zarówno uchwyt, jak i wiele innych elementów, z powodzeniem pomalujesz proszkowo w profesjonalnej lakierni proszkowej Stelco w Krakowie. Technologią malowania proszkowego z sukcesami zajmujemy się tu od wielu lat, mając na koncie liczne realizacje elementów przemysłowych, ogrodzeń, felg, kształtowników czy projektów przygotowanych na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy!