fbpx

Wielu spośród domorosłych znawców motoryzacji uważa, że chcąc oczyścić i zregenerować felgi, wystarczy użyć papieru ściernego we własnym warsztacie. Nic bardziej mylnego! O tym, dlaczego w celu regeneracji felg należy korzystać z profesjonalnych usług, piszemy w niniejszym materiale.

Zapomnij o papierze ściernym

Papier ścierny w oczyszczaniu felg to bez wątpienia kiepskie rozwiązanie. Dlaczego? Z uwagi na budowę felgi i wiele trudno dostępnych miejsc, do których papier ścierny nie jest w stanie się dojść, wskazane jest sięgnięcie po profesjonalne środki. Wśród nich wymienić można:

  • pistolety,
  • piaskarki ciśnieniowe,
  • piaskarki kabinowe.

Spośród zaproponowanych rozwiązań, tym, które przyniesie najprawdopodobniej najlepszy rezultat jest piaskarka kabinowa. Umożliwia ona przeprowadzenie piaskowania w szczelnej komorze, zapobiegającej przedostawaniu się jakichkolwiek zanieczyszczeń z zewnątrz. Daje to gwarancję najwyższej jakości piaskowania i wzorowo oczyszczonej felgi.

Felgaregeneracja felg Kraków po regeneracji jak nowa

Dzięki regeneracji felg przeprowadzonej przez doświadczonych speców w profesjonalnych warunkach możesz przywrócić feldze wysoką jakość i nadać jej przy okazji wspaniały, nieprzeciętny wygląd. To jednak nie wszystko. Oprócz wspaniałych efektów, masz również szansę sporo zaoszczędzić. Koszt zakupu nowych felg to ponad 200 złotych. Regeneracja felg w naszej lakierni proszkowej w Krakowie to koszt rzędu ok. 500 złotych. Opłaca się? Zapraszamy zatem do nas na ul. Góra Libertowska 3!