fbpx

Pomalować proszkowo można felgi, ogrodzenia, sanki oraz wiele akcesoriów – w tym również elementy wyposażenia domów, takie jak łóżka.

Dlaczego warto pomalować łóżko w technologii proszkowej?

Malowanie proszkowe to technologia, która szturmem podbija świat motoryzacji, przemysłu, wkraczając również z impetem w sferę gospodarstwa domowego. Dzięki niej jest możliwe pomalowanie mebli, w tym łóżek. Czy warto? Zdecydowanie tak! Malowanie proszkowe niesie wiele korzyści, wśród których wymienić można np. wysoką wytrzymałość na korozję, przyjazność dla środowiska oraz niezwykłą wydajność. Łóżko pomalowane w tej technologii są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego bardzo łatwa w czyszczeniu.

Jak pomalować łóżko farbami proszkowymi?

malowanie proszkowe łóżkaDo malowania proszkowego doskonale nadają się te elementy łóżka, których powierzchnia ma właściwości przewodzące. Na nie, za pomocą specjalnego pistoletu, nakłada się naelektryzowane cząstki farby, które utrzymują się na powierzchni dzięki działaniu sił elektrostatycznych. Następnie, tak przygotowane elementy wędrują do pieca, gdzie są nagrzewane w temperaturze ok. 200 st. Celsjusza i utwardzane. Oto prosta recepta na niezawodne i wytrzymałe łóżka o niebywale dekoracyjnej prezencji.

Malowanie proszkowe – Kraków

W lakierni proszkowej Stelco, pomalujesz proszkowo nie tylko łóżka, ale również felgi, meble, sanki, płyty MDF i różnego rodzaju inne materiały. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaawansowanym urządzeniom dokonasz szybkiej i trwałej renowacji swoich sprzętów, które oprócz zwiększonej wytrzymałości i żywotności, zyskają niepowtarzalną prezencję. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!