fbpx

Nadejście nowego roku to dla wielu z nas okazja, by coś zmienić w swoim życiu, czemu służyć mają sporządzane każdego roku listy postanowień. Jedni zamierzają rzucić palenie, inni nauczyć się języka obcego, a jeszcze inni – zrzucić nieco kilogramów… Czemu by nie dołączyć do tej listy postanowienia o wymianie lub regeneracji felg? 😉

Nowy rok sprzyja zmianom

postanowienie na nowy rok: regeneracja felgPotrzeba odmiany jest nieodłącznym elementem natury ludzkiej, który wyjątkowo wyraziście uaktywnia się na początku roku. W tym czasie mamy większą motywację, by coś zdziałać. Warto wykorzystać tę energię do tego, by coś pożytecznego zrobić również dla swojego samochodu. Jedną z takich rzeczy może być np. regeneracja felg. Dzięki niej nie tylko odnowisz i poprawisz kondycję starych modeli, ale możesz im również nadać wyjątkowy i niecodzienny wygląd.

Regeneracja felg – najlepsza alternatywa dla wymiany

Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi środkami, by zakupić nowe felgi, mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę – regenerację felg! Dzięki niej tanim kosztem nabędziesz świetnie prezentujące się modele o niezawodnej wytrzymałości i odporności na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Felgi po regeneracji będą Ci służyć pomyślnie jeszcze przez długi czas, a ich wygląd powali Cię na kolana.

Regeneracja felg w Krakowie

Nie zwlekaj, zregeneruj swoje felgi w nowym roku! W naszej lakierni proszkowej w Krakowie wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację, włącznie z prostowaniem spawaniem, toczeniem frontów i innymi zabiegami, które pomogą przywrócić feldze doskonałą kondycję. Oprócz doskonałej jakości, zapewniamy również wspaniałą prezencję. U nas możesz bowiem wybrać kolor, na który będzie pomalowana felga – dysponujemy farbami z wysokim połyskiem oraz matowymi w wielu różnych barwach. Felgi malujemy proszkowo, zapewniając im w ten sposób niezawodne zabezpieczenie przed korozją i innymi szkodliwymi czynnikami.

Nie zwlekaj, przyjdź do nas i odmień swoje felgi! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu: 731 290 490.