fbpx

Idzie wiosna – pora, kiedy większość z nas zaczyna intensywniej dbać o sylwetkę i dobrą prezencję. To również moment, w którym większą uwagę poświęcamy swoim samochodom, szczególnie zaś felgom, które w tym okresie nie tylko mogą, ale też powinny dobrze wyglądać! Jak to osiągnąć? Polecamy zabieg, jakim jest regeneracja felg. Kraków to jedno z wielu miejsc, w którym z jego pomocą przygotujesz swoje auto do wiosny.

regeneracja felg wiosnaWiosna – najlepsza pora na regenerację felg

Kiedy temperatura za oknem rośnie, rośnie też nasza ochota do udawania się na krótsze bądź dłuższe przejażdżki samochodem. Zanim jednak to się stanie, każdy kierowca musi stanąć przed zadaniem odpowiedniego przygotowania auta do takich wypraw. Mowa tu o wykonaniu wszelkich niezbędnych kontroli i diagnostyk, a także o zabiegach zwiększających estetykę pojazdu. Część z nich przeprowadzisz w naszej lakierni proszkowej w Krakowie – tu pomożemy Ci przywrócić blask i kondycję starym felgom, dzięki czemu Twoje auto zyska na prezencji, ale również na komforcie i bezpieczeństwie jazdy.

Regeneracja felg i co jeszcze?

Mianem regeneracji felg określamy proces odnawiania obręczy. Proces ten obejmuje szereg czynności, które mają na celu naprawę felgi oraz nadanie jej efektownego wyglądu. W związku z tym felgę poddajemy zabiegom, takim jak: prostowanie, spawanie, toczenie frontów, piaskowanie i malowanie proszkowe. Dopiero całościowe zadbanie o obręcze, pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt, który będzie zachwycał podczas wiosennych (i nie tylko!) podróży.