fbpx

O amortyzacji wstrząsów decyduje nie tylko zawieszenie, ale również koła. To, w jakim stanie są Twoje felgi w dużej mierze decyduje o Twoim bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Jeśli chcesz, by jeździło Ci się lepiej – zabierz swoje nadszarpnięte upływem czasu obręcze na regenerację felg! Kraków kłania się ze swoją ofertą zabiegów.

regeneracja felg Jak felgi wpływają na komfort jazdy?

Na to, jak dobrze będzie Ci się jeździło swoim samochodem wpływa kilka kwestii związanych z felgami. Jedna z nich to rozmiar. Warto wiedzieć, że im większa obręcz, tym mniej jest opony i tym twardsze resorowanie. Jeśli czujesz, że auto jest zbyt „miękkie” to znak, że należy pomyśleć o zmniejszeniu rozmiaru felgi. Bywa jednak i tak, że kiedy auto po gładkim asfalcie wpada na gminną drogę z niedoskonałościami, od „twardości” auta może nas rozboleć głowa. Chcąc zatem zwiększyć swój komfort jazdy, należy zadbać o odpowiedni dobór obręczy.

Czytaj więcej: Czy wygląd felgi ma znaczenie?

Regeneracja felg: +50 do komfortu jazdy

Czynnikiem, który najbardziej może nam popsuć radość z jazdy, a nawet zakłócić jej bezpieczeństwo jest jazda z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi felgami. By zwiększyć komfort podróżowania i wyeliminować obawy o zdrowie i życie pasażerów, warto pomyśleć o regeneracji felg. Kraków jest miastem, które posiada szeroką ofertę tego rodzaju usług. Jednym z warsztatów, w których z powodzeniem odnowisz swoje felgi jest Stelco przy ul. Góra Libertowska 3. Dlaczego warto skorzystać z zabiegu właśnie tu? To warsztat idealny dla wszystkich kierowców, którym zależy Ci na szybkim przywróceniu obręczom doskonałej kondycji. Pracują tu doświadczeni fachowcy, którzy korzystają ze specjalistycznych maszyn – dzięki temu możesz mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona na medal. Uświadomisz sobie to już przy wyjeździe z krakowskiej lakierni: poziom usatysfakcjonowania z jazdy raptownie podskoczy o kilka dobrych puntów! 🙂 Zapraszamy do przekonania się o tym na… własnej feldze 🙂 Do zobaczenia!