fbpx

Czy regeneracja felg w ciężarówkach się opłaca? Gdzie skorzystać z usługi, by mieć pewność dobrze wykonanej roboty? Na te i kilka innych pytań odpowiadamy w niniejszym materiale.

Regeneracja felg w ciężarówkach – czy to się opłaca?

Polskie drogiregeneracja felg cięzarowych potrafią uprzykrzyć życie kierowcom. Szczególnie zaś kierowcom zawodowym, ponieważ większość dnia spędzają oni w trasie. Kiepska jakość nawierzchni, niespodziewana wyrwa w drodze, nieostrożne manewry na drodze i awaria felg gotowa. Pytanie: co w takiej sytuacji robić? Kupić nowe obręcze, czy reperować stare?

Zarówno pierwsza, jak i druga opcja wiąże się z pewnymi wydatkami. Który z nich jest większy? Co opłaca się bardziej? Jak wynika z naszych obliczeń, decydując się na regenerację starych felg zaoszczędzisz do ok. 60% środków, jakie musiałbyś wyłożyć na zakup nowych. Brzmi dobrze? To nie jedyny atut regeneracji felg w samochodach ciężarowych.

Regeneracja felg w samochodach ciężarowych – jakie zalety?

Dzięki regeneracji, felgi prezentują i działają jak nowe, zwiększając przyjemność z jazdy, a także jej bezpieczeństwo. Zabiegi przeprowadzane w naszej lakierni w Krakowie pozwalają przywrócić im pierwotny wygląd, zapewnia również wzorową pracę ogumienia założonego na obręcz. Jest to zasługa zabiegów, takich jak prostowanie felg, toczenie frontów, piaskowanie i malowanie proszkowe. Gdzie można z nich skorzystać?

Regeneracja felg – gdzie w Krakowie?

Jeśli chcesz poddać regeneracji felgi z auta ciężarowego, zapraszamy do naszej lakierni proszkowej w Krakowie, ponieważ w ramach usługi oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwolą przywrócić obręczom pierwotną świetność. Naszym priorytetami są jakość i bezpieczeństwo, dlatego przed rozpoczęciem procesu regeneracji dokładnie analizujemy stopień uszkodzenia felgi, by upewnić się, że kwalifikuje się ona do naprawy.

Gwarantujemy, że koszty poniesione na regenerację felg w ciężarowce będą kilkukrotnie mniejsze od tych, które musiałbyś wyłożyć na zakup nowych obręczy. Zachęcamy do omówienia szczegółów telefonicznie (nr tel: 731 290 490) lub osobiście – w naszym warsztacie, który znajduje się przy ul. Góra Libertowska 3.