fbpx

Opona z rantem czy bez? Choć posiadanie rantu nie jest czymś absolutnie koniecznym, to jednak jest to bardzo duże udogodnienie dla kierowców. Felgi, zarówno te stalowe, jak i aluminiowe, są nieustannie narażone na pęknięcia i przetarcia. Rant chroni je przed tego rodzaju uszkodzeniami. Jak natomiast chronić rant? Regeneracja felg w tym przypadku może się okazać pomocnym zabiegiem.

Regeneracja felg z rantem

Choć rant ma za zadanie chronić felgi przed uszkodzeniami wynikającymi z trudnych i niespodziewanych sytuacji na drodze, zdarzają się sytuacje, kiedy zawodzą. Ma to zazwyczaj miejsce przy dużych prędkościach i cięższym kalibrze wypadku. Choć mogą one wywołać naprawdę poważne awarie felgi, nie są to sytuacje bez wyjścia.

Na tego rodzaju sytuacje istnieje antidotum o nazwie: regeneracja felg z rantem. Antidotum to, czyli seria zabiegów przeprowadzanych przez fachowców przy użyciu specjalistycznego sprzętu pozwala przywrócić obręczom pełną funkcjonalność i nienaganny wygląd.

Piaskowanie StaliW procesie regeneracji felg z rantem przeprowadza się między innymi zabiegi, takie jak:
piaskowanie,
– spawanie,
– toczenie,
– malowanie proszkowe.

Regeneracja felg z rantem – gdzie w Krakowie?

Gdzie skorzystać z tego rodzaju usług? Zabiegi związane z regeneracją felg, jak i z ich malowaniem wykonasz w jednej z krakowskich lakierni proszkowych – Stelco. Warsztat znajduje się przy ul. Góra Libertowska 3. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat realizowanych tu usług, odwiedź zakładkę oferta ub skontaktuj się z naszym doradcą, dzwoniąc pod numer telefonu: 731 290 490.