fbpx

Co zrobić, by mieć piękną, nowoczesną kuchnię? Bez generalnych remontów, inwestowania góry pieniędzy i na dodatek w dość krótkim czasie? Wbrew pozorom, to jest do zrobienia, a to dzięki możliwościom, jakie niesie ze sobą malowanie proszkowe. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Malowanie proszkowe wkracza na salony…

malowanie proszkowe w kuchni…i do kuchni też! Popularność tej technologii malowania wzrasta z biegiem czasu coraz bardziej. Dzieje się tak dzięki korzyściom ekonomicznym, ekologicznym i ergonomicznym, które daje malowanie proszkowe. Dzięki nim metoda ta znajduje zastosowanie nie tylko w pokrywaniu felg samochodowych, ram rowerów, itp., ale z coraz większym impetem wkracza do naszych domów.

Zastosowanie malowania proszkowego w pomieszczeniach domowych

Malowanie proszkowe świetnie sprawdza się w meblarstwie , o czym pisaliśmy już w jednym z naszych artykułów. Można z niego korzystać przy pokrywaniu metalowych powierzchni mebli, a także sprzętów RTV i AGD (pralek, lodówek, różnego rodzaju obudów). Obecnie tę technologię stosuje się już nie tylko do powierzchni metalowych, ale również w przypadku drewna, co jeszcze bardziej poszerza zakres zastosowania malowania proszkowego. Pomalowane w ten sposób elementy wystroju pomieszczeń, w tym kuchni, dodają im świeżości oraz trwale estetycznego wyglądu na długie lata. Żywe i różnorodne kolory farb proszkowych umożliwiają totalną i atrakcyjną metamorfozę wnętrza, z czego chętnie korzystają restauracje, kawiarnie i tym podobne miejsca.